W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

CSS do sekcji Banner

Baner reklamowy

Grafika tekstowa na białym tle z tekstem - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu ogłasza rekrutację na rok szkolny 2024/25 - dowiedz się więcej w kolorze niebieskim oraz ikoną wykrzyknika w trójkącie po lewej stronie

Aktualności

zobacz wszystkie

Kalendarz wydarzeń

zobacz wszystkie

Wydarzenia i projekty

zobacz wszystkie

Termomodernizacja

Termomodernizacja


Budynki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu zostały objęte projektem pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych państwowych placówek szkolnictwa artystycznego w Polsce, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej (Funduszu Spójności) w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz środków MKiDN - budżetu państwa.

Beneficjentem Projektu jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a podmiotem upoważnionym do ponoszenia wydatków kwalifikowalnych Centrum Edukacji Artystycznej.
W lipcu 2017 r. rozpoczęły się w naszej szkole prace związane z ww. projektem.
W czerwcu 2019 r. projekt został zakończony.

Grafika przedstawia od lewej strony logotypy: Fundusze Europejskie, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Unii Europejskiej
{"register":{"columns":[]}}