Tytuł/stanowisko: Dozorca - robotnik do prac lekkich

Dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu poszukuje: dozorca - robotnik do prac lekkich

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 06-11-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca dozorcy - robotnika do prac lekkich
  • Wymiar czasu pracy: 1/1 etat
  • Rodzaj umowy: umowa na czas próbny na okres 3 miesięcy od 01.12.2023 r.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Naturalne oświetlenie
  • Zaplecze socjalne
  • Brak windy, brak podjazdów wewnątrz budynku

Zakres obowiązków

  • Częste dokonywanie obchodu terenu należącego do szkoły w celu skontrolowania stanu jego zabezpieczenia oraz sprawdzenie zamknięć pomieszczeń
  • Zapobieganie uszkodzeniu lub zniszczeniu mienia
  • Alarmowanie odpowiednich służb oraz dyrektora szkoły w przypadku zaistnienia zagrożenia zdrowia, życia czy mienia
  • Wykonywanie poleceń dyrektora związanych z organizacją pracy
  • Drobne bieżące naprawy sprzętu, zabezpieczenie w przypadku awarii
  • Porządkowanie, przenoszenie, układanie itp. w pomieszczeniach magazynowych szkoły
  • Utrzymywanie czystości na powierzonym terenie:
    • w sezonie letnim przycinanie trawy i krzewów, grabienie liści, zamiatanie
    • w sezonie zimowym odśnieżanie, posypywanie piaskiem terenu wokół budynku (zależnie od potrzeb
  • Zakaz wpuszczania osób nieupoważnionych na teren obiektu
  • Kontrola stanu bezpieczeństwa pożarowego i niezwłoczne zgłaszanie dyrektorowi potrzeby usunięcia zagrożenia

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: wielkopolskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, ul. Długa 1 , 62-604 Kościelec

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • Obywatelstwo polskie
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
  • Samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność tzw. "złotej rączki"
  • Dyspozycyjność, rzetelność
  • Przestrzeganie etyki pracy i obowiązujących przepisów i regulaminów
  • Przestrzeganie zasad współżycia społecznego

Wymagane dokumenty

  • List motywacyjny,
  • Życiorys – curriculum vitae
  • Oryginał kwestionariusza osobowego (załącznik dostępny na dole oferty pracy)
  • Kserokopie świadectw pracy
  • Kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu)
  • Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie, o stanie zdrowia (załącznik dostępny na dole oferty pracy)
  • Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (załącznik dostępny na dole oferty pracy). Informacja administratora dostępna na: https://www.gov.pl/web/plastykkoscielec/ochrona-danych-osobowych

Benefity

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatek za wysługę lat
  • Premia
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
  • Pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika, niskooprocentowane pożyczki, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach)
  • Możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Możliwość zakupu grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie

Informacje dodatkowe

Techniki i metody naboru:

  • weryfikacja ofert pod kątem spełnienia wymagań formalnych
  • rozmowa kwalifikacyjna

Proponowane warunki wynagrodzenia:

Zgodnie z aktualnymi przepisami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie warunków wynagrodzenia za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników niebędących nauczycielami, zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez organy administracji rządowej oraz niektórych innych jednostkach organizacyjnych.

Pierwsza publikacja:
24.10.2023 11:37 Paweł Tomczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Krzysztof Pawlak
Oferta pracy: Dozorca - robotnik do prac lekkich 2.0 01.03.2024 10:31 Paweł Tomczyk
Oferta pracy: Dozorca - robotnik do prac lekkich 1.0 24.10.2023 11:37 Paweł Tomczyk