Tytuł/stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego

Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 17-08-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r.
Wymiar zatrudnienia: 8/18 lub 16/18 etatu.

Zakres obowiązków

Nauczyciel zobowiązany jest:

  1. realizować zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze prowadzone bezpośrednio z uczniami albo na ich rzecz;
  2. inne zajęcia i czynności wynikające z zadań statutowych szkoły, w tym zajęcia opiekuńcze i wychowawcze uwzględniające potrzeby i zainteresowania uczniów;
  3. zajęcia i czynności związane z przygotowaniem się do zajęć, samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.

Zadania nauczyciela:

  1. realizuje program nauczania zgodny ze szkolnym zestawem programów nauczania oraz  program wychowawczo-profilaktyczny szkoły, dążąc do pełnej realizacji celów szkoły ustalonych w programach i planach pracy szkoły;
  2. rozwija własny warsztat pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz wnioskuje o jego wzbogacenie lub modernizację do organów kierowniczych szkoły;
  3. wspiera swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwój psychofizyczny uczniów, ich zdolności i zainteresowań;
  4. udziela pomocy w przezwyciężaniu niepowodzeń szkolonych, w oparciu o rozpoznanie potrzeb uczniów;
  5. bestronnie i obiektywnie oraz sprawiedliwie ocenia i traktuje wszystkich uczniów;
  6. informuje rodziców uczniów oraz wychowawcę klasy i dyrekcję o wynikach dydaktyczno-wychowawczych swoich uczniów;
  7. bierze udział w różnych formach doskonalenia zawodowego organizowanych w szkole oraz przez instytucje zewnętrzne;
  8. prowadzi prawidłowo dokumentację pedagogiczną przedmiotu lub koła zainteresowań;
  9. realizuje przydzielone obowiązki dodatkowe związane z przygotowaniem imprez i uroczystości szkolnych, także imprez i uroczystości organizowanych na terenie miasta w których uczestniczy młodzież pod jego opieką;
  10. przestrzega zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie obiektów szkolnych i w czasie zajęć plenerowych i wycieczek szkonych.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: małopolskie
Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie, ul. Stanisława Westwalewicza 6, 33-100 Tarnów

Wymagania

Kwalifikacje do naucznia przedmiotu zgodne z rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych.

Wymagane dokumenty

  1. Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie.
  2. Curriculum Vitae.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osbowych w celach rekrutacyjnych.

  • Osoba kontaktowa: Elżbieta Firlit
  • Telefon: szkola@zsp.tarnow.pl
  • e-mail: 14 62 22 141
  • Adres: Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie, ul. Stanisława Westwalewicza 6, 33-100 Tarnów
Pierwsza publikacja:
04.08.2023 15:39 Paweł Gurak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Elżbieta Firlit
Oferta pracy: Nauczyciel języka angielskiego 3.0 30.08.2023 08:58 Paweł Gurak
Oferta pracy: Nauczyciel języka angielskiego 2.0 04.08.2023 15:45 Paweł Gurak
Oferta pracy: Nauczyciel języka angielskiego 1.0 04.08.2023 15:39 Paweł Gurak