W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Prokuratura Okręgowa w Opolu

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774401203.

- Wejście prowadzi przez bramę wjazdową do budynku B prokuratury. Budynek B posiada podjazd dla niepełnosprawnych od strony parkingu, przystosowaną windę oraz przystosowaną toaletę na I piętrze.

 

Prokuratura Rejonowa w Brzegu

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774162035.

- Wejście prowadzi przez parking, gdzie znajduje się podjazd dla niepełnosprawnych, budynek posiada przystosowaną windę.

 

Prokuratura Rejonowa w Głubczycach

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774036400.

 

Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774034400. Prokuratura posiada podjazd dla niepełnosprawnych w bocznej części budynku. Toaleta dla osób niepełnosprawnych zlokalizowana jest na parterze.

 

Prokuratura Rejonowa w Kluczborku

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774186800. Prokuratura posiada windę osobową dla osób niepełnosprawnych. Toaleta znajduje się w budynku nr 30.

 

Prokuratura Rejonowa w Nysie

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774332461.

 

Prokuratura Rejonowa w Oleśnie

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 343582656. W budynku znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

 

Prokuratura Rejonowa w Opolu

- Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774001235 oraz portiera przy wejściu. Skorzystanie z toalety jest możliwe poprzez wejście przez bramę wjazdową do budynku B Prokuratury Okręgowej w Opolu. Budynek B posiada podjazd dla niepełnosprawnych od strony parkingu, przystosowaną windę oraz przystosowaną toaletę na I piętrze.

 

Prokuratura Rejonowa w Prudniku

Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774234070. W wejściu do budynku znajduje się transporter schodowy zapewniający możliwość dostania się do holu na parterze. Na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

 

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Opolskich

Pomocy osobom niepełnosprawnym udziela sekretariat prokuratury pod numerem telefonu 774427500. Od strony parkingu zlokalizowany jest podjazd, na parterze znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych.

{"register":{"columns":[]}}