W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dostępność architektoniczna


Prokuratura Okręgowa w Sieradzu,  Prokuratura Rejonowa w Sieradzu

Prokuratura Okręgowa oraz Prokuratura Rejonowa  mieszczą się przy ulicy Piłsudskiego 4 w Sieradzu. Obok siedziby prokuratury znajduje się  parking, na którym są wyznaczone  cztery ogólnodostępne miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Wejście główne do budynku  przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych (podjazd). W celu uzyskania pomocy przy wejściu do budynku prokuratury w Sieradzu należy skontaktować się z pracownikiem ochrony pod numerem telefonu 43 8266488. Wewnątrz dostęp dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach jest ograniczony do poziomu parteru gdzie  znajduję się toaleta dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.


Prokuratura Rejonowa w Łasku

Pomieszczenia prokuratury znajdują się w budynku Sądu Rejonowego w Łasku przy ul. Przemysłowej 5. Pomieszczenia zajmowane przez prokuraturę znajdują się na drugiej kondygnacji. Budynek posiada windę dla osób niepełnosprawnych. W części zajmowanej przez prokuraturę brak jest toalety przystosowanej dla osób niepełnosprawnych.

Nr telefonu pracownika udzielającego wsparcia - tel. 43 6763483


Prokuratura Rejonowa w Poddębicach

Siedziba Prokuratury Rejowej w Poddębicach zlokalizowana w Poddębicach przy ul. Północnej 5 w budynku Sądu Rejonowego. Prokuratura zajmuje drugą kondygnację obiektu, który wyposażony jest w windę oraz toaletę przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Przy głównym wejściu gmachu Sadu Rejonowego w Poddębicach jest wyznaczone miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością.

Nr telefonu pracownika udzielającego wsparcia - tel. 43 6791487


Prokuratura Rejonowa w Wieluniu

Przed siedzibą Prokuratury Rejonowej w Wieluniu przy ul. Kilińskiego 12 znajduje się ogólnodostępne miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do budynku od strony ulicy Kilińskiego utrudniony jest przez barierę architektoniczną w postaci trzech stopni. W celu uzyskania pomocy w kwestii wejścia do obiektu należy kontaktować się z pracownikiem udzielającym wsparcia. W części obiektu zajmowanej przez prokuraturę brak jest toalety przystosowanej dla osób niepełnosprawnych.

Nr telefonu pracownika udzielającego wsparcia - tel. 43 843 78 22


Prokuratura Rejonowa w Zduńskiej Woli

Przy wejściu głównym do obiektu przy ulicy Żeromskiego 19, w którym siedzibę ma Prokuratura Rejonowa w Zduńskiej Woli znajduje się winda dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia zajmowane przez prokuraturę znajdują się na II kondygnacji. W celu uzyskania pomocy przy wejściu do budynku należy skontaktować się z pracownikiem ochrony korzystając z przycisku dzwonka umieszczonego przy windzie. Toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych znajdują się na parterze obiektu.

Nr telefonu pracownika udzielającego wsparcia - tel. 43 825 37 28