W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

RODO

Prokuratura Regionalna w Krakowie, jako administrator wyznaczyła inspektora ochrony danych, w rozumieniu art. 37 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w osobie              Pani Anety Bursy.

Kontakt: Aneta Bursa, e –mail: iod@krakow.pr.gov.pl

Prokuratura Regionalna w Krakowie, jako administrator wyznaczyła inspektora ochrony danych oraz jego zastępcę, w rozumieniu art. 46 ust. 1 i 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2018 roku o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości (Dz.U. 2019 poz. 125) w osobach      Pani Anety Bursy i Pani Marioli Gruszki.

Kontakt: inspektor ochrony danych Aneta Bursa,

e –mail: iod@krakow.pr.gov.pl

Kontakt: zastępca inspektora ochrony danych Mariola Gruszka,

e- mail: iod@krakow.pr.gov.pl

{"register":{"columns":[]}}