Powrót

Audycja fortepianowa 15.06.2026, godz. 19:30

14.06.2026

czarny fortepian na białym

Serdecznie zapraszamy na audycję Szymona Żeglenia z klasy fortepianu prof. Beaty Koniuszy-Litwniuk. Odbędzie się ona 15 czerwca 2026 (poniedziałek) o godz. 19:30 w naszej szkolnej Sali Koncertowej im. prof. Stefana Wojtasa. 

{"register":{"columns":[]}}