Tytuł/stanowisko: kierownik d.s. gospodarczych

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłasza nabór na stanowisko: kierownik d.s. gospodarczych

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 15-04-2024

Informacje o ofercie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomością
  • utrzymywanie budynku i mienia w należytym stanie techniczno-eksploatacyjnym
  • dbanie o zapewnienie odpowiednich warunków ppoż i bhp
  • przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień publicznych
  • nadzór nad majątkiem szkoły
  • planowanie, zakup środków i materiałów niezbędnych do utrzymywania budynku w dobrym stanie techniczno-eksploatacyjnym
  • realizacja zakupów wyposażenia szkoły zgodnie z decyzjami dyrektora
  • przygotowanie archiwacji dokumentów
  • prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami księgi obiektu budowlanego
  • organizacja inwentaryzacji rocznej i okresowej
  • prowadzenie okresowych przeglądów stanu technicznego budynku oraz określenie potrzeb w zakresie konserwacji i koniecznych remontów (poszukiwanie wykonawców, przygotowywanie umów, nadzór nad realizacją)
  • obsługa techniczna imprez i uroczystości (nagłośnienie, oświetlenie)
  • uczestniczenie w rozruchu urządzeń i instalacji

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: świętokrzyskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Iłżecka 47, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wymagania

Do składania oferty może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania związane ze stanowiskiem:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży technicznej/ gospodarczej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych, finansów publicznych, prawa pracy i prawa budowlanego
  • znajomość technologii i procesów związaną z profilem działalności szkoły – m. in. znajomość sprzętu studyjnego i estradowego
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • umiejętność planowania i nadzorowania projektów technicznych w szkole
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązania problemów technicznych
  • zdolność do identyfikowania potrzeb szkoły i proponowania rozwiązań mających na celu poprawę efektywności działań placówki oraz optymalizację wydatków
  • umiejętność planowania i nadzorowania prac konserwacyjnych i naprawczych w szkole
  • zdolność do podejmowania decyzji techniczno-gospodarczych
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Wymagane dokumenty

  • CV
  • podanie o pracę
  • dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia
  • kserokopie dokumentów poświadczających staż pracy
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych

  • Osoba kontaktowa: Ewa Jurkowska-Siwiec
  • Telefon: 41 262 09 10
  • e-mail: sekretariat@psm.ostrowiec.pl
  • Adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Iłżecka 47, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Pierwsza publikacja:
25.03.2024 12:11 Szymon Pater
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Szymon Pater/Ewa Jurkowska-Siwiec
kierownik d.s. gospodarczych 3.0 25.03.2024 12:22 Szymon Pater
kierownik d.s. gospodarczych 2.0 25.03.2024 12:21 Szymon Pater
kierownik d.s. gospodarczych 1.0 25.03.2024 12:11 Szymon Pater