Laura Pietryka zdobyła II miejsce
Z radością informujemy, że nasza uczennica Laura Pietryka zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Impresje 5” (26.04.2026)
W Laury grupie wiekowej nie przyznano I ani III miejsca, co podkreśla rangę tego osiągnięcia i świetny występ Laury W konkursie wzięło udział łącznie 54 uczestników.
Laura uczy się w klasie fortepianu pod kierunkiem prof. ośw. Janusza Ostrowskiego oraz pozostaje pod stałą, mistrzowską opieką dr. Tomasza Maruta z AM we Wrocławiu.