Powrót

Sukces naszych uczniów na VI Żagańskim Turnieju Słuchowym

01.06.2026

Na białym tle grafika: klucz wiolinowy wraz z pięciolinią i nutami oraz fale dźwiękowe i symbol ludzkiego ucha u góry napis: VI Żagański Turniej Słuchowy.

W sobotę, 30 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się VI Żagański Turniej Słuchowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu lubuskiego. W tegorocznej edycji Konkursu wzięli udział uczniowie szkół muzycznych z następujących miast: Zielona Góra, Świebodzin, Żary i Żagań. Na Turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci - uczniowie klasy VI cyklu sześcioletniego: Hanna Kruk i Piotr Sękowski. Piotr zdobył III miejsce, natomiast Hania - Wyróżnienie. Uczniów do Turnieju przygotował mgr Władysław Kliszcz. Gratulujemy!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}