XII Skrzypcowy Turniej Przyjaźni
12.05.2026
11 maja 2026 mieliśmy okazję wysłuchać w naszej szkole prezentacji najlepszych skrzypków regionu lubuskiego w ramach XII Skrzypcowego Turnieju Przyjaźni. W najmłodszej grupie Jury pod przewodnictwem prof. Michała Grabarczyka przyznało wyróżnienia Wiktorii Antoniuk, Kyrylowi Kiiashko, Izabeli Kotlarz, Lenie Panek i Mii Witek z klasy mgr Ireny Zapolskiej, Emilii Kowalczyk, Poli Owsianickiej z klasy mgr Magdaleny Opielak oraz Marii Sokołowskiej z klasy mgr Moniki Maszkowskiej. W grupie II I nagrodę zdobyła Klaudia Grenda z klasy mgr Macieja Wasiaka a III nagrodę Milena Trela z klasy mgr Magdaleny Opielak. W najstarszej grupie II miejsce ex eaquo zdobyli Biliana Frąckowiak z klasy mgr Wasyla Wierbickiego i Aleksander Więckowski z klasy mgr Macieja Wasiaka a wyróżnienie Alicja Wolak z tej samej klasy i Aleksandra Staniec z klasy mgr Ireny Zapolskiej. Gratulujemy wszystkim laureatom.