W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

24.02.2021

Profilaktyka palenia tytoniu Czarna ręka owinięta papierosami. Wokoło ręki napis Profilaktyka palenia tytoniu

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu pod hasłem „Palić , nie palić – oto jest pytanie?” dla uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Zadaniem uczestników w tegorocznej edycji konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej, która będzie propagować zdrowy styl życia wolny od palenia tytoniu i inhalowania e- papierosów, poszerzy wiedzę uczniów na temat składu papierosów i e-papierosów, ich wpływu na organizm nastolatka i osoby dorosłej oraz negatywnych skutków palenia tytoniu i używania e-papierosów (zdrowotnych, społecznych, ekonomicznych), promować niepalenie i nieużywanie e-papierosów szczególnie w środowisku młodzieży szkolnej.

 Prezentacja multimedialna - to zestaw slajdów na określony temat. Mnogość mediów używanych w prezentacji nadaje jej charakter multimedialny. Multimedia wykorzystywane w prezentacjach to m.in.: dźwięk, animacja, wideo, grafika oraz tekst. Odpowiednio przygotowana prezentacja wspomaga nauczanie oraz uczenie się sprawiając, że ich efekty są widoczne szybciej i utrzymują się dłużej.

Więcej informacji dotyczących w/w konkursu w załączonym regulaminie. Termin nadsyłania prac konkursowych wraz z niezbędną dokumentacją do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gostyniu, ul. Przy Dworcu 4, 63-800 Gostyń upływa 5 kwietnia 2021 roku.

Zachęcamy do udziału w konkursie

 

Materiały

Szczegółowy regulamin konkursu Palić nie palić
REGULAMIN​_Palić​_nie​_palić​_2021.pdf 0.24MB