W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Praktyki

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kozienicach istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich przy czym program praktyk winien odpowiadać zakresowi zadań realizowanych przez PSSE w Kozienicach. Podanie o przyjęcie na praktykę zawierające imię i nazwisko studenta, rok i kierunek studiów (uczelnia) oraz proponowany termin odbycia praktyki, jak również nazwę komórki organizacyjnej, w której miałaby być realizowana praktyka należy przesłać na adres Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach, ul. Sławna 27, 26-900 Kozienice lub e-mail praktyki.psse.kozienice@sanepid.gov.pl

Po rozpatrzeniu podania student otrzyma informację o przyjęciu lub braku możliwości odbycia praktyki.Warunkiem przyjęcia na praktykę jest podpisanie złożonego przez uczelnię porozumienia w sprawie organizacji praktyki pomiędzy uczelnią, a PSSE w Kozienicach, określające  prawa i obowiązki stron.Porozumienie (w dwóch egzemplarzach) przygotowuje uczelnia. Praktykanci nie otrzymują żadnego wynagrodzenia z tytułu odbywania praktyki w PSSE w Kozienicach.

Osoba do kontaktu w sprawie praktyk:
Pani Edyta Łykowska-Lesisz

{"register":{"columns":[]}}