Tytuł/stanowisko: Młodszy asystent w Sekcji Żywności i Żywienia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku ogłasza nabór na stanowisko Młodszy asystent w Sekcji Higieny Żywności i Żywienia

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-11-2023

Informacje o ofercie

  • WARUNKI PRACY

    · stanowisko: młodszy asystent

    · umowa na pełen etat

    · praca biurowa w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Ekologiczna w Płońsku, ul. Henryka Sienkiewicza 7a (II piętro)

    · praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Zakres obowiązków

  • - Realizacja zadań organu I instancji w zakresie bieżącego nadzoru sanitarnego nad bezpieczeństwem żywności i żywienia

    · Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań, analiz i informacji z działań realizowanych przez Sekcję Higieny żywności i żywienia

    · Rozpatrywanie wniosków, skarg, interwencji w sprawach związanych z bieżącym nadzorem sanitarnym nad obiektami produkcji i obrotu żywności

    · Udział w kontrolach kompleksowych i merytorycznych z zakresu bezpieczeństwem żywności i żywienia

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Siedziba Powiatowej Stacji Sanitarno – Ekologiczna w Płońsku, ul. Henryka Sienkiewicza 7a (II piętro)

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

-Wykształcenie wyższe II stopnia z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka, biotechnologii, zarzadzania i inżynierii produkcji żywności, dietetyki lub kierunki pokrewne;

· Znajomość przepisów ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej

WYMAGANIA DODATKOWE:

· Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach administracji publicznej

· Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji żywności

· dobra organizacja pracy własnej

· umiejętność pracy w zespole

· biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

· umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu

· posiadanie obywatelstwa polskiego

· korzystanie z pełni praw publicznych

· nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub nieumyślne przestępstwo

Wymagane dokumenty

  1. WYMAGANE DOKUMENTY:

    1. CV.

    2. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań w zakresie wykształcenia

    3. Oświadczenie o treści:

    Oświadczam, że korzystam z pełni praw publicznych

    4. Oświadczenie o treści:

    "Oświadczam, że posiadam obywatelstwo polskie"

    5. Oświadczenie o treści:

    "Oświadczam że nie byłam / byłem skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe"

    6. Oświadczenie o treści:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Płońsku."

Benefity

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku zapewnia swoim pracownikom: - stabilną i ciekawą pracę; - regularnie wypłacane wynagrodzenie; - dodatek stażowy;

- dodatkowe wynagrodzenie roczne; - premia regulaminowa; - możliwość rozwoju zawodowego; - wsparcie na etapie wdrażania do pracy; - atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku.

Inne informacje

Dokumenty należy przesłać do dnia 30 listopada 2023 r.:

- pocztą elektroniczną na adres sekretariat.psse.plonsk@sanepid.gov.pl

- pocztą tradycyjną na adres : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku, ul. Sienkiewicza 72, 09-100 Płońsk z dopiskiem na kopercie „rekrutacja” lub składać osobiście w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płońsku – adres jak wyżej.

Jedocześnie informujemy, iż CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Nasza instytucja jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Kandydatki/kandydaci będą informowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie. Wszystkie oświadczenia powinny być opatrzone datą oraz własnoręcznym podpisem.

Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnościami, które spełniają wszystkie następujące warunki:

• złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność,

• spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu,

• po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.

Ostatnia modyfikacja:
15.11.2023 15:40 Leszek Nowiński
Pierwsza publikacja:
08.05.2023 14:16 Leszek Nowiński