W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

OGŁOSZENIE Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sokołowie Podlaskim

17.05.2021

o sposobie postępowania podczas załatwiania spraw w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, w okresie od17.05.2021 r. do 05.06.2021 r.

Logo Państwowa Inspekcja Sanitarna
  1. Na terenie Stacji obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa.
  2. Zaleca się zachowanie dystansu1,5 m odległości od pracowników oraz od innych interesantów przebywających na terenie Stacji.
  3. Po wejściu na teren stacji należy dezynfekować ręce w bezdotykowym dozowniku płynu do dezynfekcji rąk (dodatkowo dozowniki z płynem znajdują się przy okienku w punkcie przyjmowania próboraz na stoliku), lub nosić rękawiczki jednorazowe.
  4. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń pracowników Stacji.

 

Powyższe  zasady mają na względzie ochronę zdrowia pracowników i interesantów oraz  ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby COVID-19.

Podstawa Prawna:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 861, z późn. zm.)