W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wojewódzki konkurs fotograficzny „Uśmiech na medal”

25.05.2021

Klatka filmowa z niebieskim tłem - konkurs fotograficzny Uśmiech na medal

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie zaprasza do wzięcia udziału  w wojewódzkim konkursie fotograficznym pod hasłem „Uśmiech na medal”. Jednocześnie zwracam się z prośbą o rozpropagowanie w/w konkursu w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych województwa zachodniopomorskiego, które przystąpiły do realizacji Wojewódzkiego Programu Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy pt. „Zdrowe zęby mamy marchewkę zajadamy”.          

            Ważnym celem konkursu będzie wzmacnianie roli dziecka w kształtowaniu zdrowia jego jamy ustnej. W konkursie należy wykonać fotografię przedstawiającą dziecko w sytuacjach, które sprzyjają utrzymaniu zdrowych ząbków: codzienne zabiegi higieniczne, spożywanie odpowiednich produktów, regularne wizyty u stomatologa. Konkurs w szczególności nawiązuje do profilaktyki choroby próchnicowej zębów u dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym (2-6 lat).

            Partnerem przedsięwzięcia jest Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział w Szczecinie.

Materiały

Regulamin konursu Uśmiech na medal
Regulamin​_'Uśmiech​_na​_medal'.pdf 0.33MB
Załącznik nr 1 do formularza zgłoszeniowego
załącznik​_nr​_1​_FORMULARZ​_ZGŁOSZENIOWY.docx 0.02MB
Załącznik nr 2 - zgoda przedstawiciela ustawowego dziecka do udziału w konkursie
załącznik​_nr​_2​_zgoda​_przedstawiciela​_ustawowowego​_do​_udziału​_w​_konkursie.docx 0.03MB