W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs: "Palić, nie palić - oto jest pytanie?" - 2021

19.03.2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szamotułach serdecznie zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych powiatu szamotulskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu pt. „ Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

          Zadanie jest realizowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu wraz z powiatowymi stacjami przy współpracy z partnerami przedsięwzięcia  Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskiego Centrum Onkologii.

Podstawą działań  jest realizacja Narodowego Programu Zdrowia, Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych oraz Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

            Do tegorocznej edycji konkursu zapraszamy uczniów klas V szkół podstawowych. Z uwagi na czas pandemii i uczestniczenie dzieci w zajęciach szkolnych tylko w formie zdalnej, zadanie konkursowe polegać będzie na przygotowaniu prezentacji multimedialnej pod hasłem:

„ Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

 

Najlepsza praca z etapu szkolnego będzie reprezentowała szkołę w eliminacjach powiatowych. Na prace konkursowe czekamy do dnia 30 kwietnia 2021 roku.

Nauczycieli zachęcamy do rozpowszechnienia informacji o konkursie na terenie placówki szkolnej oraz koordynowanie etapu szkolnego.

Jednocześnie zwracamy uwagę na prawidłowe, zgodne z regulaminem, opisanie przesłanej na etap powiatowy  pracy konkursowej.

Materiały

REGULAMIN Palić nie palić 2021
REGULAMIN​_Palić​_nie​_palić​_2021.pdf 0.25MB
{"register":{"columns":[]}}