Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 19.08.2026 r. znak: WPN-I.670.141.2026.JW2
w sprawie zawiadomienia o możliwości udziału społeczeństwa w postępowaniu w sprawie oceny oddziaływania przedsięwzięcia pn.: budowa stawu ziemnego na dz. nr ewid. 489, 490 obręb 0019 Sobowice, gm. Imielno na obszar Natura 2000 Ostoja Nidziańska PLH260003
opublikowano od dnia 24 sierpnia 2026 roku do dnia 23 września 2026 roku
Materiały
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w KielcachRDOS_Kielce_Obwieszczenie_WPN-I6701412026JW2.pdf 0.25MB Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach - wersja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
RDOS_Kielce_Obwieszczenie_WPN-I6701412026JW2.docx 0.04MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 24.08.2026 12:48 Agnieszka Łukowicz
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Joanna Wrona
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 19.08.2026 r. znak: WPN-I.670.141.2026.JW2 | 1.0 | 24.08.2026 12:48 Agnieszka Łukowicz |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP