W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wesprzyj nas i zdobądź nowe doświadczenia!

20.08.2021

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie ogłasza nabór na wolontariuszy, którzy wesprą organizację pierwszej edycji Polskiego Forum Gospodarczego w Szwajcarii – spotkania polskiego i szwajcarskiego świata biznesu, nowych technologii, nauki, dyplomacji i kultury, które odbędzie się w Bernie w dniach 27-28 września 2021 roku. Forum ma pokazać ogromny potencjał Polaków, zwłaszcza polskich przedsiębiorców, działających na szwajcarskim rynku, dlatego zależy nam na włączeniu w to wydarzenie młodego pokolenia tutejszej Polonii.

Forum

To wyjątkowa okazja do zdobycia doświadczeń i nowych umiejętności, nawiązania interesujących kontaktów i zobaczenia organizacji dużej międzynarodowej imprezy „od kuchni”. 

Zapraszamy do współpracy polskich studentów przebywających w Szwajcarii, swobodnie posługujących się językiem niemieckim, komunikatywnych i otwartych na nowe wyzwania.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych stosunkami międzynarodowymi, dialogiem międzykulturowym, przedsiębiorczością, nowymi technologiami, turystyką. 

Mile widziana dobra znajomość historii i kultury Szwajcarii, zwłaszcza chęć podzielenia się swoją wiedzą na temat miasta Berna, jego historii i lokalnych tradycji. 

Nasi wolontariusze, oprócz okazji do zdobycia nowych umiejętności, doświadczeń i kontaktów, otrzymają wydane przez Ambasadę zaświadczenia. 

Osoby zainteresowane wsparciem organizacji I Polskiego Forum Gospodarczego w Szwajcarii w charakterze wolontariuszy prosimy o przesyłanie CV w formie elektronicznej na adres: marta.stepniewska@msz.gov.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 1 września 2021 roku