W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur konsularny w Chiang Mai 17 i 18 grudnia

02.12.2020

MSZ Gmach

 

17 i 18 grudnia 2020 r., w godz. 9:00-12:00 planowany jest dyżur konsula w Chiang Mai. Odbędzie się on w jednym z hoteli w centrum miasta.

 

Dyżur przeznaczony będzie dla obywateli polskich. Konsul będzie mógł przyjąć wnioski i udzielić porady w sprawach paszportowych, prawnych i obywatelskich.

 

Dyżur nie będzie poświęcony sprawom wizowym. Konsul w szczególności nie będzie przyjmować wniosków wizowych od obywateli Tajlandii.

 

Zainteresowanych spotkaniem z konsulem, prosimy o zgłoszenie emailowe pod adresem consulate.bangkok@msz.gov.pl. Prosimy o zatytułowanie emaila „Dyżur konsularny Chiang Mai” i krótkie opisanie sprawy.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami w sprawach paszportowych, prawnych i obywatelskich, które widnieją na naszej stronie

 

Sprawy paszportowe

 

Sprawy prawne

 

Sprawy obywatelskie