W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizyta polskich przedsiębiorstw w Tunezji

24.11.2021

Spotkanie Pani Lidii Milki – Wieczorkiewicz, Ambasador RP w Tunezji z misją gospodarczą zorganizowaną przez Fundusz Górnośląski S.A.

2

18 listopada br. odbyło się spotkanie Pani Lidii Milki – Wieczorkiewicz, Ambasador RP w Tunezji  z misją gospodarczą zorganizowaną przez Fundusz Górnośląski S.A. W skład delegacji weszła Izba Handlowa Eksporterów i Importerów w Mysłowicach, której przewodniczył Pan Marcin Jabłoński oraz firmy z województwa śląskiego reprezentujące m.in. sektor aeronautyki, tekstylny, energetyczny, elektrotechniczny i informatyczny. Wiodącym tematem spotkania w ambasadzie były perspektywy rozwoju polsko – tunezyjskiej współpracy ekonomicznej.  Była to dobra okazja do przybliżenia przedsiębiorcom specyfiki rynku lokalnego, a także omówienia kierunków jego rozwoju w przyszłości. Liczymy, że kontakty nawiązane przez uczestników podczas ich pobytu w Tunezji okażą się owocne i pozwolą na pogłębienie relacji biznesowych.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}