W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Inauguracja Prezydencji Polski w Grupie Wyszehradzkiej – mecz piłkarski i piknik

06.07.2020

W ramach inauguracji Przewodnictwa Polski w Grupie Wyszehradzkiej w dniu 3 lipca w Brukseli odbył się towarzyski mecz piłki nożnej, w którym zagrali ambasadorowie i dyplomaci krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4) oraz zespołu Danii, Szwecji, Holandii i Austrii oraz gościnnie ambasadorowie Grecji i Estonii.

V4F4

Mecz odbył się w przyjacielskiej atmosferze i w duchu fair play, rywalizacja była zacięta. Ostateczny wynik to jedno zerwane ścięgno Achillesa, kilka obtartych kolan, 3 gole dla V4 wobec 4 strzelonych przez Frugalsów oraz bardzo udane pomeczowe after-party, całość w pełnej zgodzie z lokalnymi pandemicznymi ograniczeniami. W spotkaniu wzięli również udział zaprzyjaźnieni ambasadorowie, m.in. Chorwacji, Mołdawii oraz przedstawiciele Sekretariatu Generalnego Rady.

Zdjęcia (4)