W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polska Food Festival 2020

15.12.2020

W tym roku ze względu na nadzwyczajne okoliczności Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE świętuje Polska Food Festival w inny sposób niż w poprzednich latach. Wydarzenie ma na celu promocję polskiej kuchni i tradycji kulinarnych. Idea popularyzacji rodzimych tradycji kulinarnych narodziła się z przekonania, że polskie produkty charakteryzują się najwyższą jakością i zasługują na międzynarodowe uznanie.

Kosz PFF z folderem

Każda kolejna edycja Polska Food Festival była inaugurowana przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego. Na marginesie ubiegłotygodniowego posiedzenia Rady Europejskiej starannie wyselekcjonowane produkty z różnych zakątków Polski zostały przekazane liderom UE, dyplomatom oraz wysokiej rangi przedstawicielom instytucji europejskich aby umożliwić im wyjątkową kulinarną podróż po polskich regionach.

Festiwal od zawsze cieszył się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Brukseli i na trwałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych w stolicy Belgii.

Zdjęcia (4)