W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsulat Generalny RP w Chicago uruchamia dodatkowe terminy wizyt paszportowych

30.09.2020

Grafika z napisem: pilny komunikat Konsulatu Generalnego RP w Chicago z logo konsulatu

Odpowiadając na Państwa olbrzymie zainteresowanie złożeniem wniosku o wydanie paszportu, Konsulat Generalny RP w Chicago od dnia 1 października 2020 r. uruchamia dodatkowe terminy wizyt paszportowych, na które można zapisać się poprzez stronę www.e-konsulat.gov.pl .
Terminy będą udostępniane od poniedziałku do piątku o godz. 09.00 oraz 16.00.

Dodatkowo zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania strony e-konsulat:
www.e-konsulat.gov.pl ponieważ wiele osób rezygnuje z wizyty paszportowej w ostatniej chwili,
co umożliwia zapisy nawet z dnia na dzień.

Jeżeli nie mogą pojawić się Państwo na wizycie lub udało się Państwu zarezerwować wcześniejszy termin uprzejmie prosimy o samodzielne anulowanie wizyty poprzez system e-konsulat:
www.e-konsulat.gov.pl i umożliwienie tym samym zapisu innym zainteresowanym osobom.

Jednocześnie informujemy, że na wizytę paszportową zostaną przyjęte wyłącznie osoby, które są zarejestrowane w systemie e-konsulat.

Szczegółowe informacje w sprawach paszportowych: https://www.gov.pl/web/usa/paszporty

Szczegółowe informacje w sprawie organizacji pracy konsulatu w okresie pandemii: www.gov.pl/web/usa/konsulat-generalny-rp-w-chicago-zmiana-organizacji-pracy-w-zwiazku-z-sytuacja-epidemiologiczna