W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rejsy PLL LOT z USA do Polski

12.11.2020

LOT

Informujemy, że w związku z publikacją nowego Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, które wchodzi w życie z dniem 11 listopada br., rejsy PLL LOT z USA do Polski nie będą już oferowane w formule czarterowej.

Wszystkie połączenia pomiędzy Nowym Jorkiem i Chicago a Warszawą, oferowane przez LOT od 11 listopada br., dostępne są w otwartej sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com. Zakup biletu na te rejsy nie wymaga już dodatkowej rejestracji.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że zmiana formuły rejsów nie ma wpływu na obostrzenia epidemiczne związane z przekroczeniem granicy. Przed zakupem biletu i przed wylotem każdy Pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nieposiadające takich uprawnień, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.
 

Materiały

LOT rozporządzenie
Rozporządzenie.pdf 0.46MB