W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Radosław Gruk, ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Uzbekistanie złożył w dniu 25 sierpnia 2021 r. listy uwierzytelniające na ręce prezydenta Republiki Uzbekistanu pana Szawkata Mirzijojewa

25.08.2021

Radosław Gruk, ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Uzbekistanie podczas składania listów uwierzytelniających na ręce prezydenta Republiki Uzbekistanu pana Szawkata Mirzijojewa_

Po ceremonii odbyła się kurtuazyjna rozmowa, w której poruszono najważniejsze wydarzenia z bieżącej agendy stosunków bilateralnych oraz podkreślono ich dynamiczną intensyfikację w 2021 r. W rozmowie zaakcentowano otwartość Uzbekistanu na polskie inwestycje i zidentyfikowano niezbędne działania na rzecz zwiększenia wymiany gospodarczej.

Korzystając z okazji Ambasador Radosław Gruk złożył podziękowania Prezydentowi Szawkatowi Mirzijojewowi za wsparcie udzielone stronie polskiej przy ewakuacji rodaków z terytorium Afganistanu.

 

Wideo

Zdjęcia (4)