W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Apel dotyczący przestrzegania obostrzeń sanitarnych w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi

22.03.2021

baner - Apel dotyczący przestrzegania obostrzeń sanitarnych w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi - Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny apeluje o rozwagę i stosowanie się do obostrzeń sanitarnych.

Noszenie maseczek, dystans społeczny, dezynfekcja – przestrzegajmy tych zasad, bo tylko zjednoczeni w działaniu możemy wygrać walkę z pandemią Covid-19 i ograniczyć transmisję wirusa.

Służby medyczne, lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni czy pracownicy służb sanitarnych każdego dnia stawiają czoło śmiertelnemu zagrożeniu, jakim jest koronawirus. Doceńmy ich ciężką pracę

To trudny czas dla nas wszystkich. Każdy z nas może dołożyć wszelkich starań do tego, abyśmy jak najszybciej wrócili do „normalności”. Zasłanianie ust i nosa maseczką, zachowywanie dystansu społecznego czy dezynfekcja przybliżają nas do pokonania pandemii. Bądźmy odpowiedzialni!! dla wspólnego dobra nas wszystkich.