W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ograniczenia w funkcjonowaniu WSSE w Poznaniu

info

Ograniczenia w funkcjonowaniu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu

Informuję, że Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny na podstawie § 24 ust. 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadził od dnia 5 listopada 2020 r.  do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (WSSE) w Poznaniu polegające na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom:

  1. WSSE w Poznaniu nie obsługuje bezpośrednio interesantów. Osobiste stawiennictwo klienta możliwe jest wyłącznie
    po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny wizyty z pracownikiem prowadzącym sprawę.
  2. Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu mogą kontaktować się z pracownikami WSSE z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (e-mail), za pośrednictwem platformy ePUAP lub poczty tradycyjnej, z uwzględnieniem zakresu przydatności dotyczącego załatwienia wybranej sprawy.
  3. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków. Skargi i wnioski można złożyć za pomocą e-mail (sekretariat@wssepoznan.pl), za pośrednictwem platformy ePUAP lub poczty tradycyjnej.
  4. Infolinia do kontaktu z Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawie koronawirusa  + 48 22 250 01 15.
  5. Powyższe informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej WSSE w Poznaniu.