Powrót

Silverbus - inicjatywa skierowana do mieszkańców miasta w wieku 60+

26.06.2026

W dniu 24.06.2026r. braliśmy udział we wrocławskim projekcie "Silverbus" - inicjatywie skierowanej do mieszkańców miasta w wieku 60+.

Uczestnicy akcji w punkcie informacyjnym w autobusie

To mobilna przestrzeń spotkań, rozmów i informacji, która ma zachęcać seniorów do aktywności społecznej, integracji oraz korzystania z bogatej oferty miejskich programów. Przedstawiliśmy wrocławskim seniorom z klubów, CALi, stowarzyszeń ofertę programu „Senior w roli głównej” i jego założenia.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}