Silverbus - inicjatywa skierowana do mieszkańców miasta w wieku 60+
26.06.2026
W dniu 24.06.2026r. braliśmy udział we wrocławskim projekcie "Silverbus" - inicjatywie skierowanej do mieszkańców miasta w wieku 60+.
To mobilna przestrzeń spotkań, rozmów i informacji, która ma zachęcać seniorów do aktywności społecznej, integracji oraz korzystania z bogatej oferty miejskich programów. Przedstawiliśmy wrocławskim seniorom z klubów, CALi, stowarzyszeń ofertę programu „Senior w roli głównej” i jego założenia.