Powrót

Wydarzenie promocyjno-edukacyjne "Zielona Wymiana" zorganizowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu

23.06.2026

W sobotę 20 czerwca wzięliśmy udział w wydarzeniu promocyjno-edukacyjnym "Zielona Wymiana" zorganizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej przy punkcie konsultacyjnym

Edukowaliśmy o bezpiecznym grzybobraniu, wskazywaliśmy które grzyby należy zbierać, a których unikać. 
Rozmawialiśmy o chorobach odkleszczowych - boreliozie i kleszczowym zapaleniu mózgu oraz zwracaliśmy uwagę na szczepienia dzieci i dorosłych - najskuteczniejszej formie profilaktyki zdrowotnej.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}