Wydarzenie promocyjno-edukacyjne "Zielona Wymiana" zorganizowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu
23.06.2026
W sobotę 20 czerwca wzięliśmy udział w wydarzeniu promocyjno-edukacyjnym "Zielona Wymiana" zorganizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu.
Edukowaliśmy o bezpiecznym grzybobraniu, wskazywaliśmy które grzyby należy zbierać, a których unikać.
Rozmawialiśmy o chorobach odkleszczowych - boreliozie i kleszczowym zapaleniu mózgu oraz zwracaliśmy uwagę na szczepienia dzieci i dorosłych - najskuteczniejszej formie profilaktyki zdrowotnej.