W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kręgi tematyczne

Mali odkrywcy

Dowiem się, kim jest  badacz i odkrywca. Poznam słynnych polskich odkrywców. Poćwiczę pisanie i czytanie ze zrozumieniem. Utrwalę dodawanie, odejmowanie i mnożenie. Przeprowadzę proste eksperymenty. Posłucham audycji radiowej o badaczach i odkrywcach. Poznam lekturę szkolną. Stworzę prace plastyczne, rozwiążę łamigłówki i quizy. Poćwiczę umiejętność samodzielnej pracy i posługiwania się nowymi technologiami. Powtórzę słownictwo i proste zwroty w języku obcym.


Dzień 1. Kim jest odkrywca

Język angielski

Dzień 2. Polak odkrywca

Język angielski

Dzień 3. Doświadczamy, odkrywamy

Język angielski

Dzień 4. Afryka Kazika

Język angielski

Dzień 5. Już wiemy, dlaczego

Język angielski

Opowieść o wodzie

Poznam obieg wody w przyrodzie. Dowiem się, skąd bierze się woda w kranie. Dowiem się, jak powstaje energia z wody i wiatru. Poćwiczę pisanie i czytanie ze zrozumieniem. Utrwalę dodawanie, odejmowanie i mnożenie. Przeprowadzę proste eksperymenty. Stworzę prace plastyczne, rozwiążę łamigłówki i quizy. Poćwiczę umiejętność samodzielnej pracy i posługiwania się nowymi technologiami. Powtórzę słownictwo i proste zwroty w języku obcym.

Dzień 1. Woda – źródło życia

Język angielski

Dzień 2. Skąd się bierze woda w kranie?

Język angielski

Dzień 3. Krążenie wody w przyrodzie

Język angielski

Dzień 4. Przeprowadzamy eksperyment

Język angielski

Dzień 5. Energia z wiatru i wody

Język angielski

Ziemia – trzecia planeta od Słońca

Poznam Układ Słoneczny. Dowiem się, co to jest Droga Mleczna i kim był Mikołaj Kopernik. Poznam sposoby, jak zadbać o naszą planetę i moje najbliższe środowisko. Poćwiczę pisanie i czytanie ze zrozumieniem. Utrwalę dodawanie, odejmowanie i mnożenie. Posłucham utworów muzycznych. Przeprowadzę proste eksperymenty. Stworzę prace plastyczne, rozwiążę łamigłówki i quizy. Poćwiczę umiejętność samodzielnej pracy i  posługiwania się nowymi technologiami. Powtórzę słownictwo i proste zwroty w języku obcym.

Dzień 1. Poznajemy Układ Słoneczny

Język angielski

Dzień 2. W kosmosie

Dzień 3. Co wiemy o życiu na innych planetach?

Dzień 4. Czy Kopernik wstrzymał Słońce?

Język angielski

Dzień 5. Dbamy o Ziemię