Powrót

IV Liga Futsalu SZS

17.06.2026

Grupa zawodników w sportowych strojach pozuje do zdjęcia na tle bramki, przed nimi leży piłka nożna.

W drugim semestrze roku szkolnego 2025/2026 braliśmy udział w rozgrywkach IV Ligi Futsalu organizowanej przez Podlaski Szkolny Związek Sportowy.

Ostatecznie zakończyliśmy zmagania na 7. miejscu, co stanowi wyraźny postęp – o dwie pozycje wyżej niż w roku ubiegłym. Kapitanem oraz liderem naszego zespołu był uczeń klasy IV aBT – Jakub Draugialis, który odegrał kluczową rolę w osiągniętym wyniku.

W kolejnym sezonie zamierzamy kontynuować rozwój i powalczyć o jeszcze wyższą lokatę. Już teraz intensywnie pracujemy na treningach, aby zrealizować ten cel.

Trenerem zespołu jest Bartosz Tomczyk.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Bartosz Tomczyk

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}