Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 2026
01.06.2026
1 czerwca 2026 r. z okazji Dnia Dziecka odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 13 uczniów, którzy rywalizowali o tytuł najlepszych tenisistów naszej szkoły.
Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji, fair play oraz dużego zaangażowania uczestników. Mecze dostarczyły wielu emocji, a finałowe pojedynki stały na wysokim poziomie i trzymały kibiców w napięciu do ostatnich piłek.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Kategoria chłopców:
- Marcin Myszczyński I BT
- Maciej Iwaszewski III aBT
- Krystian Lachowicz IV PTL
- Mateusz Kajecki IV aBT
Kategoria dziewcząt:
- Zuzanna Jurgielanis I PCL
- Dominika Romanowska I PCL
Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, determinacji oraz osiągniętych wyników.
Sędzią głównym i organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego - Bartosz Tomczyk.
Bartosz Tomczyk