Powrót

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 2026

01.06.2026

1 czerwca 2026 r. z okazji Dnia Dziecka odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 13 uczniów, którzy rywalizowali o tytuł najlepszych tenisistów naszej szkoły.

Grupa zawodników i dwoje nauczycieli w sali gimnastycznej.

Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji, fair play oraz dużego zaangażowania uczestników. Mecze dostarczyły wielu emocji, a finałowe pojedynki stały na wysokim poziomie i trzymały kibiców w napięciu do ostatnich piłek.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Kategoria chłopców:

  1. Marcin Myszczyński I BT
  2. Maciej Iwaszewski III aBT
  3. Krystian Lachowicz IV PTL
  4. Mateusz Kajecki IV aBT 

Kategoria dziewcząt:

  1. Zuzanna Jurgielanis I PCL
  2. Dominika Romanowska I PCL

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, determinacji oraz osiągniętych wyników.

Sędzią głównym i organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego - Bartosz Tomczyk.

Bartosz Tomczyk

Materiały

GALERIA ZDJĘĆ
{"register":{"columns":[]}}