Wycieczka rowerowa do Wigierskiego Parku Narodowego
03.06.2026
3 czerwca uczniowie klas I BT, I PCL oraz III PTL uczestniczyli w wycieczce rowerowej po Wigierskim Parku Narodowym. Podczas wyprawy mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy oraz piękno przyrody zachowanej w niemal niezmienionym stanie.
Wycieczka była nie tylko doskonałą formą aktywnego wypoczynku, ale także wyjątkową lekcją przyrody w terenie. Kontakt z naturą, świeże powietrze i wspólnie pokonane kilometry dostarczyły uczestnikom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Była to prawdziwa przygoda, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Elżbieta Pietrewicz