Powrót

Obóz wojskowy klas mundurowych w Złotym Potoku

Uczniowie ZSCKR w Wojsławicach podczas obozu wojskowego w Złotym Potoku

W dniach 18–20 czerwca uczniowie klas mundurowych ZSCKR w Wojsławicach uczestniczyli w szkoleniu taktyczno- wojskowym w Złotym Potoku, prowadzonym przez instruktorów firmy Kadet.pl.

W drodze na obóz młodzież odwiedziła malownicze ruiny zamku w Olsztynie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, podziwiając jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Szlaku Orlich Gniazd.


Podczas trzydniowego szkolenia uczniowie doskonalili umiejętności taktyczne z zakresu działań specjalnych wojska i policji oraz praktyczne wykorzystanie sprzętu alpinistycznego w działaniach wojskowych. Dużych emocji dostarczyły gry nocne oraz rozgrywki paintballowe, podczas których uczestnicy mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.


Obóz był doskonałą okazją do rozwijania sprawności fizycznej, kształtowania charakteru oraz integracji młodzieży. Uczestnicy wrócili bogatsi o nowe doświadczenia, umiejętności i niezapomniane wspomnienia.

 

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}