W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Wizytatorzy

Region I - Zachodniopomorski
​Katarzyna Dziurdzikowska
Biuro wizytatora: ul. Staromłyńska 13, 70-651 Szczecin
tel. 91 489-02-58, dziurdzikowska@cea.art.pl

Region III - Pomorski
Jacek Markanicz
Biuro wizytatora: ul. Partyzantów 21 a, 80-254 Gdańsk
tel. 58 309-45-40, fax. 58 324-92-24, markanicz@cea.art.pl

Region IV - Kujawsko-Pomorski
Anna Drogowska
Biuro wizytatora: ul. Andrzeja Szwalbego 1, 85-080 Bydgoszcz
tel. 52 345-71-63, drogowska@cea.art.pl

Region V - Wielkopolski
Artur Matejuk 
Biuro wizytatora: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-85, matejuk@cea.art.pl

Region VI - Lubuski
Izabela Serpina
Biuro wizytatora: ul. Warszawska 18, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 790 436 482, serpina@cea.art.pl

Region VII - Dolnośląski
Małgorzata Panek Kiszczak
Biuro wizytatora: ul. Piłsudskiego 25, 50-044 Wrocław
tel. 71 736-60-66, kom. 608-622-467, panek-kiszczak@cea.art.pl

Region VIII - Opolski
Agnieszka Niewiadomska
Biuro wizytatora: ul. Strzelców Bytomskich 20, 45-084 Opole
tel. 77 454-10-94, niewiadomska@cea.art.pl

Region IX - Śląski
Jolanta Sznajder
Biuro wizytatora: ul. Ułańska 7B, 40-887 Katowice, biuro.katowice@cea.art.pl
tel. 32 204-69-04 lub 32 250-63-71 wew. 221, sznajder@cea.art.pl

Region X - Małopolski, Świętokrzyski
Wiesław Dziedziński
Ilona Tomera-Chmiel 

Biuro wizytatora: biuro.krakow@cea.art.pl
os. Centrum E nr 2, 31-934 Kraków, tel. 12 642-24-26
dziedzinski@cea.art.pltomera-chmiel@cea.art.pl

Region XI - Podkarpacki
Zenobiusz Kajda
Biuro wizytatora: ul. Słowackiego 24 pok. 25 III p., 35-060 Rzeszów
kajda@cea.art.pl

Region XII - Lubelski
dr hab. Agnieszka Weiner
Biuro wizytatora: ul. Muzyczna 8, 20-620 Lublin
tel. 81 532-91-04, weiner@cea.art.pl

Region XIII - Łódzki
Marcin Walicki
Biuro wizytatora: ul. Rybna 11 ABC, 91-051 Łódź
tel./fax. 42 617-26-37, walicki@cea.art.pl

Region XIV i XV - Warmińsko-Mazurski i Podlaski
dr hab. Andrzej Bukowski
Biuro wizytatora: biuro.olsztyn@cea.art.pl
ul. Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn, tel. 89 527-54-84, bukowski@cea.art.pl

Region XVI Mazowiecki
Agnieszka Witomska
Urszula Januszewska 

Biuro wizytatora: biuro.warszawa@cea.art.pl
ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa, tel. 22 421-06-13 
witomska@cea.art.pl, januszewska@cea.art.pl

 

Wizytatorzy - zakres ogólnopolski:

Małgorzata Bednarek
Biuro wizytatora: ul. Hejmowskiego 1, 61-736 Poznań
tel./fax. 61 858-54-84, bednarek@cea.art.pl

Jolanta Bedner
Biuro wizytatora: ul. Wawrzyniaka 7B, 70-392 Szczecin
tel./fax. 91 423-03-17, bedner@cea.art.pl

Jolanta Chliszcz
Biuro wizytatora: os. Centrum E nr 2, 31-934 Kraków
tel. 883-314-148, chliszcz@cea.art.pl

Maria Len
Biuro wizytatora: ul. Trzemeska 2, 53-679 Wrocław
tel. 609-989-966, len@cea.art.pl

Stanisław Maliszewski
Biuro wizytatora: ul. Ułańska 7a, 40-887 Katowice
tel. 32 250-83-29, maliszewski@cea.art.pl

dr Ewelina Wilburg-Marzec
Biuro wizytatora: ul. Francuska 12, 40-015 Katowice
tel. 601-635-287, wilburg-marzec@cea.art.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
23.07.2021 12:14 Radosław Czajkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Centrum Edukacji Artystycznej
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Wizytatorzy 13.0 19.01.2023 13:25 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 12.0 08.11.2022 12:21 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 11.0 20.10.2022 13:39 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 10.0 11.10.2022 12:29 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 9.0 13.09.2022 09:06 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 8.0 07.09.2022 10:27 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 7.0 21.06.2022 14:07 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 6.0 10.03.2022 10:34 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 5.0 03.02.2022 20:33 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 4.0 04.11.2021 13:23 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 3.0 07.10.2021 12:50 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 2.0 10.09.2021 15:45 Radosław Czajkowski
Wizytatorzy 1.0 23.07.2021 12:14 Radosław Czajkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}