W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nabór do programu Growth dla start-upów.

31.07.2020

Mailing_Banner_Start-Up_Chile

Instytucja rządowa Start–UpChile ogłosiła nabór do programu Growth, który adresowany jest do firm we wczesnej fazie rozwoju, ze znacznym potencjałem wzrostu i pierwszymi sukcesami sprzedażowymi. Zgłoszenia należy nadsyłać do 17 sierpnia 2020 r. poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej organizatorów.

Zbliżająca się edycja będzie pilotową odsłoną programu Growth, którego celem jest wsparcie reaktywacji ekonomicznej po pandemii. Organizatorzy oferują pobyt w Chile od 6 października 2020 r. wraz z doradztwem biznesowym, warsztatami i wsparciem finansowym do wysokości około 75 000 USD. Start-Up Chile jest uznawany za jeden z najlepszych programów wspierających rozwój biznesu na świecie. W ostatniej edycji jednego z programów udział wzięła Polka, która rozwija nanosensor do monitorowania poziomu cukru. Zachęcamy osoby z Polski prowadzące młode firmy z potencjałem do składania aplikacji w pierwszej edycji programu Growth.

Materiały

Opis projektu Growth jęz. angielski
Growth​_one-pager​_english.pdf 5.89MB