W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Sprawdź dane swoje lub swojego dziecka w rejestrze PESEL i pobierz zaświadczenie

Chcesz sprawdzić, jakie dane twoje lub twojego dziecka są przetwarzane w rejestrze PESEL, lub pobrać zaświadczenie, w którym jest pełny lub częściowy odpis tych danych? A może chcesz pobrać zaświadczenie o zameldowaniu? Możesz to zrobić online lub w urzędzie.

Pobierz zaświadczenie

Informacje:

Teraz możesz sprawdzić, jakie dane twoje lub twojego dziecka są przetwarzane w rejestrze PESEL, i pobrać zaświadczenie online. Sprawdź, czym jest rejestr PESEL.

Nie drukuj! Wydrukowane zaświadczenie nie będzie już dokumentem! Dokumentem jest tylko w postaci elektronicznej ‒ jest opatrzona zaawansowaną pieczęcią ministra właściwego do spraw informatyzacji.

Aby pobrać ten dokument – potrzebujesz profilu zaufanego, podpisu kwalifikowanego lub e-dowodu. Sprawdź, jak założyć profil zaufany lub jak korzystać z e-dowodu.

Zaświadczenie, jakie dane twoje lub twojego dziecka są przetwarzane w rejestrze PESEL, możesz też uzyskać w dowolnym urzędzie gminy.

Sprawdź, czym jest rejestr PESEL.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2024 13:58

Instytucja odpowiedzialna za usługę: Ministerstwo Cyfryzacji

{"register":{"columns":[]}}