Dyżur konsularny w Heraklionie 23.04.2026
30.03.2026
Wydział Konsularny Ambasady RP w Atenach zaprasza do zapisów na dyżur konsularny w Heraklionie, który odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. (w czwartek)
Dyżur odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2026 r. (w czwartek) w siedzibie Konsulatu Honorowego w Heraklionie przy ulicy 1821 nr 39, 712-01.
Podczas dyżuru będzie można złożyć u konsula wniosek o paszport biometryczny. Nie będzie możliwości otrzymania paszportu tymczasowego "od ręki" – konsul nie ma możliwości wydrukowania dokumentu na miejscu.
Dyżur odbędzie się w następujących godzinach:
9:30 - 12:30
14:00 - 16:00
Uwaga! Dla Państwa komfortu obowiązują zapisy na konkretne godziny.
Na dyżur można się zapisać mailowo oraz telefonicznie:
- przesyłając e-mail na adres: ateny.konsul@msz.gov.pl
- lub telefonicznie (w godz. 11:00-15:00) pod numerem +30 210 6771 997 lub +30 210 6771 998.
Przy zapisie należy podać informacje dot. osoby, której dotyczy wniosek (imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, posiadany dokument tożsamości)
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 kwietnia br.
Przed spotkaniem z Konsulem, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami paszportowymi i prawnymi umieszczonymi na stronie internetowej Placówki:
https://www.gov.pl/web/grecja/paszporty
Płatności za złożenie wniosku paszportowego będzie można dokonać wyłącznie gotówką. Bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty!
Aktualny cennik znajduje się tutaj: Tabela Opłat Konsularnych
Zapraszamy!