W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Cycling is My Superpower - Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Dnia Dziecka (1 czerwca) oraz Światowego Dnia Roweru (3 czerwca)!

01.06.2021

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do wzięcia udziału w konkursie! Nagroda główna to rower!

Art_Competition

Jeśli mieszkasz w Irlandii i chodzisz do klasy Senior Infants, 1st, 2nd lub 3rd Class i lubisz jeździć na rowerze oraz zajęcia plastyczne, ten konkurs jest dla Ciebie!      

Stwórz pracę plastyczną na temat "Cycling is My Superpower"!

Może być to praca rysowana lub malowana  - stworzona w dowolnej technice plastycznej na papierze o wymiarach A4.  

Pamiętaj, że praca ma być stworzona tylko przez Ciebie (bez pomocy innych osób) i ma być to twój własny autorski pomysł.   

Podpisz swoją pracę z tyłu imieniem i nazwiskiem. Poproś także swojego rodzica/opiekuna aby wypełnił specjalny formularz zgłoszeniowy.  

Prześlij zarówno swoją pracę jak i formularz zgłoszeniowy listem pocztowym najpóźniej do poniedziałku, 21 czerwca na następujacy adres:   

Polish Embassy in Dublin
5 Ailesbury Rd, Ballsbridge
Dublin, D04 W221

W Ambasadzie wybierzemy 30 najlepszych prac, które następnie udostępnimy w Internecie do publicznego głosowania.  Zwycięzca zostanie ogłoszony w dniu 30 czerwca!

Poniżej załączamy Regulamin Konkursu i prosimy aby twoi rodzice/opiekunowie dokładnie się z nim zapoznali.  

Materiały

ENTRY​_FORM
ENTRY​_FORM.pdf 0.29MB
Competition​_Rules
Competition​_Rules.pdf 0.27MB

Wideo