W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kobiety w Biznesie i Polityce - webinarium

05.03.2021

Kobiety-liderzy, piastujące stanowiska kierownicze w biznesie i polityce z Irlandii i Polski podczas webinarium wymieniły się swoimi doświadczeniami, omówiły różne wyzwania stojące przed kobietami w świecie polityki i biznesu oraz jak im sprostać.

Women_in_Leadership

Prelegentki również dyskutowały, w jaki sposób więcej kobiet na stanowiskach kierowniczych pozwoliłoby na zróżnicowanie perspektyw, większą równość i sprawiedliwość w miejscu pracy, co z kolei doprowadziłoby do bardziej efektywnego wykorzystania kapitału ludzkiego w danym państwie, zmniejszenia nierówności, wyższej produktywności i ostatecznie do wzrostu gospodarczego.

Webinarium Kobiety w Biznesie i Polityce zostało zorganizowane przez Ambasadę RP w Dublinie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz 30. rocznicy powstania ambasady.

Więcej informacji o panelistkach jest dostępne poniżej

 

Materiały

Panellists' BIOs
Panelist​_BIOs​_-​_Women​_in​_Leadership​_Webinar.pdf 0.35MB

Wideo