W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Przenieśmy polskie święta do Irlandii!" - przesłanie świąteczne od polskich dla irlandzkich dzieci

17.12.2020

Zapraszamy do obejrzenia tego wzruszającego filmiku świątecznego, w którym polskie dzieci opowiadają swoim irlandzkim kolegom o polskich tradycjach świątecznych.

Polskie_święta

W tym uroczym flimiku, grupa 23 polskich dzieci mieszkających w Irlandii opowiada swoim irlandzkim kolegom jak wspaniałe są święta oraz tradycje świąteczne w Polsce! Nawet podejmują próbę zaśpiewania tradycyjnej polskiej kolędy!

Ponieważ dużo polskich dzieci mieszkających w Irlandii nie będzie mogło podróżować w tym roku do Polski, alby spędzić święta ze swoją rodzina w ojczyźnie, dzieciaki postanowiły „przenieść polskie święta do Irlandii”, jak same mówią w tym klipie, i podzielić się radością z irlandzkimi dziećmi.

Ten 3-minutowy klip , autorstwa Ambasady RP w Dublinie, został stworzony z nagrań dzieci zrobionych telefonami rodziców w ich domach, w odpowiedzi na prośbę Ambasady do wzięcia udziału w projekcie opublikowanej na Facebook’u.    

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Wideo