W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy na przejażdżkę rowerową z ambasadorami w Irlandii z okazji Światowego Dnia Roweru w dniu 3 czerwca!

03.06.2021

W tym radosnym klipie promocyjnym, ambasadorzy reprezentujący 9 rożnych krajów akredytowani w Irlandii zapraszają irlandzkich odbiorców do przejażdżki rowerowej z okazji Światowego Dnia Roweru w dniu 3 czerwca!

bicycle_day

Ambasadorzy zachwalają jazdę na rowerze, która pozwala utrzymać kondycję fizyczną oraz równowagę emocjonalną, pomaga zredukować ślad węglowy, albo choćby dlatego, ze to świetna zabawa!

Jazda na rowerze to pasja, która można dzielić z rodziną i przyjaciółmi, oraz, jak widać na filmiku, z naszymi włochatymi przyjaciółmi.     

Ambasadorzy Brazylii, Chile, Danii, Holandii, Finlandii, Kolumbii, Niemiec, Nowej Zelandii oraz Polski w lekkim, humorystycznym stylu udzielają wskazówek irlandzkim widzom jak być odpowiedzialnym, bezpiecznym oraz niezrażonym złą pogodą rowerzystą.       

Podziwiają także niedawną transformację Dublina w stolicę przyjazną rowerzystom i rowerom.

Ten klip promocyjny został zrealizowany przez Ambasadę RP w Dublinie w celu oddania hołdu panu Leszkowi Sibilskiemu, niegdyś zawodowemu kolarzowi a obecnie wykładowcy akademickiemu, dzięki którego staraniom ONZ ustanowiła Światowy Dzień Roweru w 2018 r.      

Wideo