W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja nt. wznowienia przyjęć interesantów w Konsulacie Generalnym RP w Toronto

16.02.2021

1

W związku z zapowiedziami rządu Ontario o zniesieniu stay-at-home order, Konsulat Generalny RP w Toronto wznawia w ograniczonym zakresie zapisy on-line na sprawy paszportowe i prawne - z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązkowa maseczka, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny).

 

UWAGA: Konieczne jest umówienie się on-line: https://secure.e-konsulat.gov.pl/

 

Osoby nieumówione nie będą przyjmowane. Wyjątek stanowi odbiór dokumentu paszportowego (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 13.00-14.00; w środy w godz. 16.00-17.00).

Służby konsularne są w pełnej gotowości w sytuacjach alarmowych i wymagających natychmiastowej interwencji.

Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie oraz zachęcamy do troski o zdrowie własne i Państwa Bliskich zgodnie z zaleceniami władz federalnych i prowincjonalnych.

 

W przypadku przedłużenia obowiązywania stay-at-home order w Toronto zapisy zostaną wstrzymane, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.