W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat na temat funkcjonowania Konsulatu Generalnego RP w Toronto

02.06.2021

1

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zniesieniem przez rząd Ontario stay-at-home order, Konsulat Generalny RP w Toronto wznawia  zapisy on-line na sprawy paszportowe i prawne - z zachowaniem reżimu sanitarnego (obowiązkowa maseczka, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny).

 

UWAGA: Konieczne jest umówienie się on-line.  Nowe terminy wizyt na kolejne tygodnie są udostępniane w systemie E-konsulat  https://secure.e-konsulat.gov.pl/ w każdy poniedziałek o godzinie 12:00.

 

Osoby nieumówione nie będą przyjmowane. Wyjątek stanowi odbiór dokumentu paszportowego (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 13.00-14.00; w środy w godz. 16.00-17.00).

 

Prosimy o punktualne przybycie. Przyjmowanie interesantów odbywa się zgodnie z kolejnością (godziną) rezerwacji w systemie E-konsulat.