W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Dziecka: „JESTEM POLKĄ. JESTEM POLAKIEM. POKAŻ NA ZDJĘCIU, W JAKI SPOSÓB PIELĘGNUJESZ POLSKOŚĆ

07.07.2021

konkurs fotograficzny

Bardzo dziękujemy wszystkim za nadesłanie pięknych zdjęć na konkurs fotograficzny zorganizowany przez Konsulat Generalny RP w Toronto z okazji Dnia Dziecka!

Prezentujemy mozaikę zrobioną z części nadesłanych fotografii, na której można zobaczyć, w jaki sposób najmłodsza kanadyjska Polonia pokazuje pielęgnowanie pięknych polskich tradycji i języka polskiego.

Wkrótce osobno zaprezentujemy prace, które zostały najwyżej ocenione przez jurorów – ale naszym zdaniem, każda z nich zasługuje na wyróżnienie.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy WSZYSTKICH, którzy wzięli udział w konkursie, na uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej w Konsulacie Generalnym RP w Toronto w dniu 18 września o godz. 14:00* (data spotkania może ulec zmianie, w zależności od obowiązujących w danym czasie obostrzeń pandemicznych. Na początku września potwierdzimy termin i prześlemy zaproszenia).

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy!

Zdjęcia (1)