W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Koronawirus - aktualne informacje: Kanada

15.09.2020

Obecnie w przestrzeni internetowej pojawia się wiele niesprawdzonych informacji lub takich, których zadaniem jest dezinformowanie, dlatego zalecamy daleko idącą ostrożność w dobieraniu źródeł informacji.

cov

W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (SARS-CoV-2), władze Kanady wprowadziły czasowe ograniczenia wjazdu na terytorium kraju. Szczegółowe informacje oraz wyjątki od ograniczeń znajdują się na stronie urzędu ds. Imigracji, Uchodźców i Obywatelstwa (Immigration, Refugees and Citizenship Canada) (w języku angielskim i francuskim).

Władze kanadyjskie do odwołania wprowadziły obowiązek posiadania podczas podróży lotniczych (międzynarodowych i lokalnych), niemedycznych masek lub osłon twarzy zakrywających usta i nos.

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat sytuacji w kanadyjskich prowincjach w związku z zagrożeniem SARS-CoV-2:

Alberta

British Columbia

Ontario

Manitoba

New Brunswick

Newfoundland and Labrador

Northwest Territories

Nova Scotia

Nunavut

Prince Edward Island

Quebec

Saskatchewan

Yukon