W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

OSOBISTE DORĘCZANIE KOPERT ZWROTNYCH DO KONSULA - KOMUNIKAT WYBORCZY

01.07.2020

komunikat

Uprzejmie informujemy, że w wyniku analizy aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie Kanady oraz uzgodnień Konsulatu Generalnego RP w Toronto z władzami prowincji Ontario, jak również ustaleń Referatu Konsularnego przy Ambasadzie RP w Ottawie i Konsulatu Generalnego w Vancouver, w trakcie II tury wyborów Prezydenta RP wyborcy będą mieli możliwość osobistego dostarczenia koperty zwrotnej do:

1)     Konsulatu Generalnego RP w Toronto w dniach 6-10 lipca w godzinach 8-20 oraz w sobotę 11 lipca w godzinach 7-21.

2)     Referatu Konsularnego przy Ambasadzie RP w Ottawie w dniach 6-10 lipca w godzinach pracy urzędu oraz w sobotę 11 lipca w godzinach 7-21.

3)     Konsulatu Generalnego RP w Vancouver w dniach 6-10 lipca w godzinach pracy urzędu oraz w sobotę 11 lipca w godzinach 7-21.

Pozostają w mocy pozostałe dwa obwieszczenia uniemożliwiające osobisty odbiór pakietów przez wyborców oraz uniemożliwiające osobiste doręczanie kopert zwrotnych przez wyborców bezpośrednio do Obwodowych Komisji Wyborczych w dniu głosowania.

Materiały

Obwieszczenie KG Toronto osobisty zwrot kopert
Obwieszczenie​_KG​_Toronto​_osobisty​_zwrot​_kopert.PDF 0.53MB
Obwieszczenie Ottawa - zwrot kopert
Obwieszczenie​_Ottawa​_osobisty​_zwrot​_kopert.PDF 0.88MB
Obwieszczenie Vancouver - zwrot kopert
Obwieszczenie​_koperty​_zwrot​_Vancouver​_nowe.pdf 1.39MB