W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ćwiczenia na terenie zakładu CEDC International Sp. z o.o Oddział Polmos Białystok, przy ul. Elewatorskiej 20.

01.09.2021

W dniu 01.09.2021 roku przeprowadzono ćwiczenia, w celu rozpoznania możliwości i warunków prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych przez jednostki PSP, w budynku biurowym zakładu Polmos Białystok.

Polmos 1

W ćwiczeniach brały udział zastępy z JRG nr 2, JRG nr 3 i JRG nr 4 KM PSP w Białymstoku. Celem ćwiczeń było rozpoznanie możliwości prowadzenia skutecznych działań ratowniczo-gaśniczych przez jednostki PSP, podczas symulowanego zdarzenia pożarowego w pomieszczeniu wentylatorni, w piwnicy budynku biurowego. Obiekt posiadający znaczną ilość pomieszczeń, usytuowanych na trzech kondygnacjach.

Dodatkowo sprawdzono przygotowanie i reakcje personelu na powstałe zagrożenie. W reakcji na zaistniałe zdarzenie, dyrekcja zakładu podjęła decyzję o ewakuowaniu 118 pracowników. 

Opracowanie i zdjęcia: bryg. Dariusz Orzechowski, KM PSP w Białymstoku

Zdjęcia (1)