W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ślubowanie

06.04.2021

Zdjęcie przedstawia nowoprzyjętą funkcjonariuszkę składającą ślubowanie. Ślubowanie przyjmuje Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie brygadier Paweł Nalepka.

W dniu 6 kwietnia 2021r. odbyło się uroczyste ślubowanie  nowoprzyjętej do służby funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie. Uroczystość ślubowania poprowadził Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie – bryg. mgr inż. Mariusz Świerczek. Ślubowanie od nowoprzyjętej funkcjonariuszki przyjął Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie – bryg. mgr inż. Paweł Nalepka.

Pani  strażak została przyjęta do służby z dniem 1 kwietnia 2021r., po przejściu wszystkich etapów postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko docelowe: starszy ratownik.

Zdjęcia (4)